etc

Server De Counter-Strike 1.6 No Lag // No Codatzi // Go Go Go

AcasaAcasa  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

AlienY

In jos 
AutorMesaj
AlienY

Data de înscriere : 31/05/2008

MesajSubiect: AlienY   Sam Iun 14, 2008 5:54 pm

Ba Bunule care mi-ai dat bun , nu ai avut bunul simt sa imi faci o poza macar.
scoate-mi banul miai dat si 99999999999

Thoamne am 5 ani de cand joc cs, 4 ani ii am pe serverul Cs.gmb.ro .
scoteti-mi banul plsss
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
speedy

Data de înscriere : 18/02/2008
Varsta : 30
Localizare : Hunedoara Uricani Muncii 29/54

MesajSubiect: Re: AlienY   Sam Iun 14, 2008 6:21 pm

bine alyen ..ai luat ban ...si care e criza ?cand postezi ceva pe forum ..totusi ..postezi ...cu respect ...si cu un multam la final daca e sa fie ..mai ales ca banurile ..numai ownerii le pot scoate..dat fiind regulamentul ..si daca eu sau mache nu suntem convinsi ...sa-l scoatem....nu l scoalte..oricum ..sa trecem si la partea a 2 a ...am observat ca adminii si au cam laut o in cap ....diseara vor fi sterse toate banurile. ..si e maine adminii vor fi dinou stransi cu usa......deacum poze sabia apoi ban ...sau suspend!repet..banu va fi scos diseara...By spy
Sus In jos
AlienY

Data de înscriere : 31/05/2008

MesajSubiect: Re: AlienY   Sam Iun 14, 2008 6:26 pm

Vorbesti de respect..?
Nu acord respect unora care nu ma respecta. A intrat un prieten pe server dupa ce am luat ban , a luat kick doar pentru simplul fapt ca a intrebat de ce a luat ban AlienY. i se vb ca ultimului om de pe pamant.
Am avut respect pt tine si mache dar mache ma dezamagit prin comportamentul si nu numai de aceasta , mai este si un "om mare" al serverului.
Sus In jos
speedy

Data de înscriere : 18/02/2008
Varsta : 30
Localizare : Hunedoara Uricani Muncii 29/54

MesajSubiect: Re: AlienY   Sam Iun 14, 2008 7:02 pm

si totusi ..ai putea sa mi spui si mie cine s acei admini care au facut ce au facut sa pot lua si eu niste masuri ?si ..si mai bun ..niste poze ar fi prins de la pritenu tau cand ...nu era tratat cu respect ...in regulament scrie ....comportament adecvat atat al playerilor cat si al adminilor .....daca tu nu zici cine si cum ...as sugera un post unde sa denunti pe presupusi admini ..care au vburat si cu prietenu tau ...si masuri se vor lua ....
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: AlienY   

Sus In jos

AlienY
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
etc :: Cereri UnBan-
Mergi direct la: